Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!
hello@magdalenap.com
Jedyna, tak kompleksowa książka 
o budowaniu Biznesu Online!
Zamów Teraz i Otrzymaj książkę wraz ze wszystkimi BONUSAMI, które zostały specjalnie przygotowane dla Ciebie bo potrafisz szybko podjąć dobrą decyzję i kupujesz w przedsprzedaży!

Paweł Tkaczyk, autor

Magdalena krok po kroku opisuje, na co zwrócić uwagę podczas tworzenia kursu wideo. Zwraca uwagę na czyhające pułapki i podpowiada, jak je obejść. Nie zabłądzisz korzystając ze wskazówek i metod zawartych w środku.

Joanna Ceplin, ekspert SM

Książka Magdaleny to esencja praktycznej wiedzy na temat rozwoju biznesu online. Jeżeli szukasz systemu, który poprowadzi Cię za rękę po prostu zacznij czytać! Wszystko znajdziesz w Autonomicznym Modelu Online opisanym w tej książce. Przeczytaj i zacznij wdrażać!

Dawid Bagiński, As Marketingu

Magdalena, to osoba z praktyczną wiedzą, która w biznesie odnosi znakomite wyniki. Wiedza zawarta w książce jest świetnie poukładana i działa. Dlatego poprawnie zastosowanie jej w praktyce, może przynieść nawet miliony.

Katarzyna Granops-Szkoda, Redaktor Naczelna

To książka, to prawdziwy drogowskaz, który wielu przedsiębiorcom od razu wyznaczy właściwą ścieżkę rozwoju i zaoszczędzi mnóstwo czasu i... pieniędzy, jakie mogłyby być zmarnowane na nieudane projekty online.
Na terenie Polski wysyłka jest Bezpłatna!
Wpisz swój najlepszy adres e-mail:
Numer Karty Kredytowej lub Debetowej:
Kod CVC:
Miesiąc ważności:
Rok ważności:
Zaznacz Swój Produkt
Cena PLN
49.00
71.00
490.00
Chcesz zapłacić PayPal? Kliknij poniżej!
P.S. Twoje zamówienie będzie dla nas łatwiejsze do obsługi,
gdy zapłacisz kartą. Dziękujemy!
100% Twoja płatność jest poufna i chroniona.
Copyright 2017 Launch Valley Ltd All Rights Reserved