Subscribe for Email Updates

Add a descriptive message telling what your visitor is signing up for here.

Marketing by
#1 BESTSELLER: Bezpłatny Rozdział Książki Jak Zbudować Biznes Online!
Odbierz Swój Master Plan 5 Kroków, 
Aby Szybko Stworzyć Dochodowy Biznes Online W Każdej Niszy
Dowiedz się, jak Prowadzić Biznes Online, 
Pozyskać Większą Liczbę Klientów i Zarobić
tyle, ile napisałeś na swojej tablicy marzeń! 
  •    Odkryjesz Autonomiczny Model Online, jako PROCES SPRZEDAŻY
    w internecie i zrozumiesz technologię ukrytą za największymi kampaniami online na świecie.
  •    Zrozumiesz, jak działa internet i dlaczego jest najpotężniejszym NARZĘDZIEM sprzedażowym, które musisz zacząć wykorzystywać! 
  •    Poznasz najważniejsze pytania kontrolne przy wdrążaniu kampanii,
    dzięki którym SKUPISZ SIĘ zawsze na kluczowych elementach.
  •    Otrzymasz 15 POMYSŁÓW na LEAD MAGNET dla różnych branż, które możesz od razu zastosować!
  •    Dostaniesz prosty SCHEMAT BUDOWANIA BAZY kontaktów e-mail od zera, oraz kreatywne SPOSOBY nawiązywania relacji z nowymi subskrybentami, które podwoją Twoją sprzedaż!
O Autorce
Magdalena Pawłowska - #1 ekspert kursów online, twórca pionierskiego szkolenia KAMPANIA WOW, przedsiębiorca, host podcastu Marketing MasterClass® (ponad 150.000 pobrań). Książka „Jedna kampania do wolności” nominowana jako TOP10 biznesowych książek 2018 ECONOMICUS w Polsce. 

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Przychód w biznesie Magdaleny za rok 2019 wyniósł 1.700.000 zł na sprzedaży kursów online i szkolenia.

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii dla klientów zewnętrznych, m.in. dla jednego, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni.

Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon.

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny
Jedna Kampania Od Wolności
Co o Autorce mówią inni...

Jest świetna w tym co robi. Zadała mi jedne z najlepszych pytań i sprawiła, że musiałem pomyśleć. Jej wywiad ze mną był w TOP 5 najchętniej oglądanych wideo w GC.TV.

Grant Cardone
NYT Bestselling Author, Inwesor, TOP 10 CEO na świecie

Wspólnie z Magdą stworzyliśmy awatar naszego klienta oraz nową narrację w newsletterach i na stronę www. Zmieniliśmy sposób podejścia do naszych klientów i to zadziałało! Odnotowaliśmy wzrost sprzedaży o 30%.

Julita Habet
Leader FM Group UK

To wszystko działa! Z Martą, moją partnerką biznesową, wykorzystałyśmy na razie jakieś 20% tego, o czym uczy nas Magdalena i sprzedałyśmy blisko 120 kursów w pierwszym podejściu budując listę klientów od zera!

Marta Baczewska-Golik
Prezes Biura Nieruchomości, Podcaster

Współpracowałem z Magdaleną Pawłowską przy kilku projektach na polskim rynku. Ma innowacyjne podejście do marketingu cyfrowego 
i jest pomysłowa.

dr Mateusz Grzesiak
Bestselling Autor, Psycholog, Prezes Starway Institude

Tylko jeden ...KLIK dzieli Cię od dostępu 
Do Pełnego Rozdziału Książki...
Copyright © 2020.  Magdalena Pawłowska. All Rights Reserved.