Pierwsza tak kompleksowa książka na polskim rynku o tworzeniu i sprzedaży produktów online, wdrażaniu kampanii marketingowych oraz automatyzacji biznesu!
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Jedna kampania do wolności
Z biurka Magdaleny Pawłowskiej
Birmingham, Anglia

Drogi Przyjacielu, 
ponad dwa lata nosiłam się z pomysłem wydania książki, kolejny rok zajęło mi jej napisanie i opublikowanie…

Właśnie teraz jest najlepszy moment na to, aby zabrać głos. Wiedza, którą mam do przekazania, zmieni życie i biznes wielu ludzi. Właśnie tego Polacy potrzebują w tym momencie…
Tak wiele osób boryka się z problemami. Przedsiębiorcy sprzedają swój towar tanio, bo walczą
o klienta ceną zamiast jakością i wartościami. Kontrahenci nie płacą na czas, wydłużając terminy spłacania należności. Firmy nie mają pieniędzy na koncie, bo wszystko płatne jest po wykonaniu usługi z odroczonym terminem płatności. 

Każdy ma swoją teorię, dlaczego tak się dzieje. Dla mnie powód jest znacznie prostszy niż wszystkim się wydaje: ludzie tracą nadzieję bo brak im wiedzy, jak wykorzystać potencał Internetu, a w starej rzeczywistości trudno się odnaleźć. Nie wierzą w to, że mogą żyć życiem ze swoich marzeń, i że jest to na wyciągnięcie ręki.
Czy jesteś już zmęczony podejmowaniem kolejnych nieudanych prób?  
Może się wydawać, że osiągnięcie sukcesu w biznesie i życie na wysokim poziomie jest dziś trudne do osiągnięcia. Prawda jest jednak taka, że nigdy nie było łatwiejsze niż teraz. Jak nigdy wcześniej
na wyciągnięcie ręki mamy: 
 •  Nieograniczone zasoby
 •  Nieograniczone możliwości 
 •  Nieograniczony potencjał
 •  Nieograniczony dostęp
Jednakże to wszystko jest bezużyteczne, jeśli nie wiemy, jak tego użyć… 

W książce, odslonię przed Tobą SYSTEM, dzięki któremu będziesz mógł zamienić swoją dotychczasową wiedzę i doświadczenie na produkt online i sprzedać go z sukcesem w Internecie!

Każdą strategię oraz technikę zawartą w książce sprawdziłam osobiście. Przetestowałam je w różnych branżach i w firmach różnej wielkości. Znalazłam błędy w działaniu i naprawiłam je, aby dać Ci KOMPLETNY I SKUTECZNY PROCES.

Jedyne co musisz zrobić to …PODJĄĆ DZIAŁANIE!
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Recenzje Książki

Magdalena krok po kroku opisuje, na co zwrócić uwagę podczas tworzenia kursu wideo. Zwraca uwagę na czyhające pułapki i podpowiada, jak je obejść. Nawet jeśli świat cyfrowego marketingu jest dla Ciebie nowym terytorium, nie zabłądzisz w nim korzystając ze wskazówek i metod zawartych w środku. Na co czekasz? To naprawdę nie jest trudne!

Paweł Tkaczyk, autor, specjalista od budowania marki, właściciel agencji MIDEA

Jedna kampania do wolności” to książka, której po przeczytaniu nie odłożysz na półkę! Zamiast tego zamieścisz w niej mnóstwo zakładek prowadzących do najważniejszych treści i będziesz ją trzymać pod ręką, aby móc do niej wracać przy prowadzeniu każdej kampanii. Jeśli prowadzisz lub chcesz prowadzić sprzedaż online to nie pożałujesz zakupu tej książki. Magda spisała się na medal - nie mogę się doczekać mojej następnej kampanii, bo wiem, że z tymi wszystkimi wskazówkami będzie to PETARDA!

Ola Gościniak, tworzy kursy online na Jestem Interaktywna
Książka Magdy jest po prostu jak świeży powiew wiatru. Merytorycznie i kompleksowo napisana, oparta na prawdziwych przypadkach, jednym słowem praktyczna do bólu. Magda bez owijania w bawełnę pokazuje różne oblicza tej profesji. Książka „Jedna kampania do wolności” jest swego rodzaju Biblią dla każdego adepta sztuki marketingu internetowego, niesie przy tym jednocześnie cenne wskazówki dla doświadczonych marketerów - mój zespół bardzo skorzystał na tej publikacji.

Fryderyk Karzełek, przedsiębiorca, autor, money-coach. Twórca i mentor internetowego projektu "Gra o Milion"
Ogrom wiedzy na temat marketingu i reklamy kursów online zebrany w jednym miejscu i napisany prostym językiem. Tą książkę naprawdę bardzo dobrze się czyta. Wiedza w niej zawarta pozwala każdemu krok po kroku przejść od procesu nagrania kursu aż po sprzedaż. Dziękuje Magda, że napisałaś tą książkę. Jest rewelacyjna!

Aneta Wątor, organizator ogólnopolskiego projektu Kobieta w biznesie, autorka kilku kursów online

Magda uczy w jaki sposób stworzyć profil klienta, jak się z nim komunikować, jak zbudować świetną relację ze swoimi odbiorcami, jak przedstawić im ofertę nie do odrzucenia i wiele, wiele więcej! Jeśli zastosujesz choćby 20% wiedzy z tej książki, to będziesz na dobrej drodze do ścisłego grona osób, które potrafią realizować kampanie przynoszące wyniki od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych.


Bartek Popiel, konsultant, bloger LiczySieWynik.pl

Spodziewałam się po tej lekturze, że zostanę krok po kroku przeprowadzona przez cały proces tworzenia produktu online - i nie zawiodłam się. Jednak otrzymałam o wiele więcej. Nie tylko gotowe, szczegółowo rozpisane recepty na stworzenie kursu video, ale także wiele ciekawych sugestii i przemyśleń dotyczących strategii biznesu czy tworzenia nowego produktu. To lektura, która przyda się na każdym etapie swojej przygody nie tylko z kursami online, ale także z własnym biznesem.

Katarzyna Granops-Szkoda, Redaktor Naczelna Magazynu Sprawny Marketing
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Co znajdziesz w książce?
To więcej niż książka poradnikowa, to książka zmieniająca życie. Mówię o całkowitej zmianie podejścia do marketingu online. Wyobraź sobie, że masz 100% klarowność, jaki ma być Twój kolejny ruch. Jakiego maila napisać, jaką reklamę przygotować. Wszystko w jednym miejscu!

Celem NIE jest tu kolejne „założę fanpage na Facebooku i jakoś to będzie”, ale bardzo precyzyjne przeprowadzenie Cię przez PROCES podejmowania działań, z których będziesz mieć konkretne rezultaty – od dnia, kiedy zaczniesz wdrażać przedstawioną strategię. 
 • Cel #1: Odkryjesz MODEL Sprzedaży ONLINE i zrozumiesz technologię, jak zwiększyć SPRZEDAŻ i CASH FLOW
 • Cel #2: Nastawisz w 100% swoje działanie i umysł na Tworzenie Produktów Internetowych, aby natychmiast zacząć przyciągać właściwych klientów i więcej szans do swojego biznesu!
 • Cel #3: Poznasz najszybszą i najpewniejszą drogę zbudowania solidnego BIZNESU ONLINE, aby doświadczać więcej WOLNOŚCI i żyć na własnych warunkach!
Prawdę mówiąc, wartość wiedzy, doświadczenia, strategii, skryptów i metod w tej książce jest niemalże niemożliwa do wycenienia. Spójrz na to…

Książka zawiera wszystkie sekrety i triki, które powinieneś już dawno znać i korzystać z nich,
ale nigdzie tego w szkołach nie uczą:


Odkryjesz Autonomiczny Model Online, jako proces sprzedaży w internecie i zrozumiesz metodę ukrytą za największymi kampaniami online na świecie.


Poznasz proces tworzenia Unikalnego Mechanizmu każdego kursu online, aby natychmiast wyprzedzić konkurencję.


Dzięki Modelowi Spektrum Obietnicy Marketingowej, którego nauczyłam się w USA,
w końcu zrozumiesz dlaczego dotychczas Twoje kampanie były nieudane.


8 kluczowych kroków w określeniu profilu klienta da Tobie tak głębokie zrozumienie jego zachowań, że z łatwością będziesz wiedział, jak sprzedać mu swój kurs.


Zrozumiesz, jak działa internet i dlaczego jest najpotężniejszym narzędziem sprzedażowym,
które musisz zacząć wykorzystywać już dziś.


Otrzymasz 15 pomysłów na lead magnet dla różnych branż, które możesz od razu zastosować.


Dostaniesz prosty schemat budowania bazy kontaktów e-mail od zera, oraz kreatywne sposoby nawiązywania relacji z nowymi subskrybentami, które podwoją Twoją sprzedaż.


Nie wiesz jakiej długości nagrywać filmy do kursu? Jak ustawić kamerę? Też tam kiedyś byłam. Zaplanujesz przebieg kursu i nagrań według przedstawionego procesu w książce.


Ty jako EKSPERT. Tak, staniesz się „maszynę tworzącą wartościowy kontent”, który pokocha wybrana przez Ciebie grupa klientów.


Chcesz być znany? Podana struktura filmów promocyjnych sprawi, że natychmiast zapragniesz nagrywa, bo dostaniesz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.
Co jeszcze?


Jedno z największych pytań brzmi: co i gdzie powinno być umieszczone na stronie sprzedażowej? Odkryj 11 elementów strony sprzedażowej, która będzie konwertować przy każdym produkcie.


Jak pozyskać rekomendacje, nawet jeśli jeszcze nikt nigdy nie kupił od Ciebie kursu online.


Mając traffic (ruch) z Internetu, możesz spać spokojnie. Poznaj 4 metody pozyskiwania wartościowego klienta, nawet jeśli jeszcze
o Tobie nie słyszał.


Czy jesteś zmęczony wydawaniem kasy na reklamę online, która nie działa? Koniec z tym! Zrozumiesz Sekret Skutecznej Reklamy FB ADs, na której zaczniesz od razu ZARABIAĆ.


Mój sekret #1 na zwiększenie sprzedaży kursów
o 26% tylko dzięki wysyłanym e-mailom! 

Prosty i bardzo potężny SCHEMAT zamykania sprzedaży online, którego nauczyłam się od jednego z moich mentorów z USA.


Bogaci ludzie zawsze się wspierają. Otaczaj się tymi, którzy będą Ci kibicować i nawiązuj z nimi współprace. Poznaj konkretny PROCES jak robić to skutecznie.


7 metod przekierowywania ruchu od partnera, który promuje Twój kurs bo przecież nie chcesz zaprzepaścić szansy dodatkowych sprzedaży.


Jak mnożyć, to co zostało stworzone, czyli strategia ponownej sprzedaży kursu online.


Chcesz jechać na wakacje i zarabiać w tym samym czasie? Musisz wdrożyć automatyzację. Poznaj 2 SEKWENCJE AUTOMATYZACJI biznesu online.
Moja sekretna broń do sukcesu,
to SYSTEM
Absolutnie NIE dostaniesz tu teorii – pokażę Ci w detalach SYSTEM, dzięki któremu sprzedałam ponad 6000 kursów online, generując przychód blisko 2 miliony złotych, dla wielu moich klientów, na różnych rynkach.

Niezależnie od tego, w jakim momencie jesteś, czy masz już działający biznes online i chcesz go rozbudować, czy nie masz jeszcze nawet jednego subskrybenta – ta książka pomoże Ci wejść
na wyższy poziom. 

Oto, co musisz teraz zrobić
Książka kosztuje bardzo niewiele w stosunku do możliwości, jakie Ci daje. Płacisz raz, a wiedzę wykorzystywać będziesz całe życie. Nauczysz się systemu raz i rozwiniesz wiele biznesów. Jest coś jeszcze…
Wierzę, że naszym zadaniem jako przedsiębiorców jest pomagać i dlatego z każdego sprzedanego egzemplarza przekażę 1 zł na akcję Pajacyk, czyli na dożywienie dzieci w polskich szkołach. Pajacyk to akcja prowadzona przez Polską Akcję Humanitarną od 1998 roku i właśnie im zostaną przekazane pieniądze. 

To było od zawsze moje marzenie: znaleźć się w takim miejscu, żeby móc się dzielić. Pamiętaj, każda złotówka ma znaczenie, gdy pomagasz. Kupując książkę, składasz się na posiłek dla dziecka. Dziękuję! 

Bonusy do książki!
Zeszyt ćwiczeń do pracy
z książką w PDF
Koniec z „nie wiem, co jest ważne”, „od czego zacząć”, „w jakiej kolejności”. Otrzymujesz zeszyt ćwiczeń do wykonania i uzupełnienia, tak abyś dokładnie wiedział, co i kiedy masz wykonać. 

To ponad 30 stron, ponad 50 zadań
i poleceń! Masz 100% mojego wsparcia!

Z takim podręcznikiem zbudujesz swój wymarzony biznes online i będziesz żył
na własnych warunkach!

Wartość zeszytu ćwiczeń: 69,00 zł
Kupując książkę, zeszyt ćwiczeń otrzymujesz bezpłatnie! 
Zestaw inspirujących tapet
na telefon
Z badań statystycznych wiadomo, że przeciętny użytkownik smartfona sprawdza ekran około 151 razy dziennie! 

Umieść na ekranie motywujące i nastawiające na sukces grafiki, które będą nie tylko ozdobą, ale i kopem do działania. 

Wykorzystaj te 151 razy dziennie, aby wzmocnić swój cel i jego realizację. Dostaniesz tapety z różnymi hasłami, także na pewno coś wybierzesz dla siebie!

Wartość zestawu inspiracyjnych tapet: 27,00 zł 
Kupując książkę, tapety otrzymujesz bezpłatnie! 

SEKRETNY ROZDZIAŁ KSIĄŻKI
w wersji audio
Bonus ważny do 30.12.2017 roku!
Książka jest tworem zamkniętym, a ja i moi klienci cały czas się rozwijamy, dlatego nagrałam w wersji audio Sekretny Rozdział, który NIE został opublikowany w książce. 

Rozdział ten dotyczy czwartek fazy Autonomicznego Modelu Online, czyli WOW-owania klientów! Podaje w nim przykłady, jak pozytywnie zaskoczyć swoich klientów, aby wiedzieli, że decyzja zakupu Twojego produktu była słuszna! 

Wartość Sekretnego Rozdziału: 39,00 zł
Kupując książkę do 30.12, Sekretny Rozdział otrzymujesz bezpłatnie!
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Książka Dla Ciebie
PAKIET ON THE GO
49,00 zł
 • 1 szt. E-BOOK 49,00 zł
 • Bonus 1 Zeszyt ćwiczeń PDF 69,00 zł
 • Bonus 2 Zestaw inspirujących tapet na telefon 27,00 zł
 • Bonus 3 Sekretny Rozdział Ksiązki w wersji audio 39,00 zł

 • Łączna wartość: 184,00 zł 
 • Oszczędzasz: 135,00 zł 
 • Płacisz: 49,00 zł

PAKIET SOLO BIZ
49,00 zł
 • 1 szt. KSIĄŻKA 49,00 zł
 • Bonus 1 Zeszyt ćwiczeń PDF 69,00 zł
 • Bonus 2 Zestaw inspirujących tapet na telefon 27,00 zł
 • Bonus 3 Sekretny Rozdział Ksiązki w wersji audio 39,00 zł

 • Łączna wartość: 184,00 zł 
 • Oszczędzasz: 135,00 zł 
 • Płacisz: 49,00 zł 

PAKIET TEAM
490,00 zł
 • 10 KSIĄŻEK x 49,00 zł
 • 10x Bonus 1: Zeszyt ćwiczeń PDF 69,00 zł
 • 10x Bonus 2: Zestaw inspirujących tapet na telefon 27,00 zł
 • 10x Bonus 3: Sekretny Rozdział Ksiązki w wersji audio 39,00 zł
 • Bonus 4: 60-minutowy coaching online
  z Magdaleną Pawłowską
   1.000,00 zł
  Tylko 7 pakietów z 10 dostępnych!

 • Łączna wartość: 1.840,00 zł 
 • Oszczędzasz: 1.350,00 zł 
 • Płacisz: 490,00 zł

Książkę można kupić już dziś w przedsprzedaży. To znaczy, że kupując ją TERAZ, otrzymasz specjalne bonusy! Podejmij decyzję od razu i stań się właścicielem egzemplarza książki, która dosłownie zmieni życie Twoje i Twojej rodziny raz na zawsze. 

Logistyka: książkę oraz e-book wyślemy do Ciebie w 48h po zakupie w dni powszednie! 

Automatycznie po zakupie (dajmy sobie 15 min), na Twój e-mail dostaniesz dostęp do bonusów! Gra i buczy? Super! 

To jest jedna z tych decydujących decyzji w Twoim życiu…

Nie ma tak naprawdę nad czym się zastanawiać. Gdybym prosiła Cię o 10 tysięcy zł, mogłabym zrozumieć pewne ociąganie, jednak tu chodzi o 49 zł + BONUSY o wartości 135 zł – to naprawdę jest prosta decyzja!
Bez względu na to, co wydarzyło się w przeszłości w Twoim życiu lub co dzieje się teraz, pamiętaj, nigdy nie jest za późno, aby zmienić ścieżkę i rozpocząć od nowa!

Dzięki wielkie za przeczytanie tego listu. 

Pamiętaj, jesteś jedną kampanię do wolności! Tylko ona jedna dzieli Cię od sukcesu!

Magdalena Pawłowska

======================
P.S. Dla tych, którzy przeskoczyli od razu na koniec strony (nie martw się sama też czasami tak robię!), tu jest podsumowanie oferty: 
W skrócie, opisałam SYSTEM budowania biznesu online polegającego na sprzedaży kursów internetowych, dzięki któremu zbudujesz solidny i dochodowy biznes online! 

Pokażę Ci w detalach PROCES, jak sprzedałam ponad 6000 kursów online, generując przychód blisko 2 miliony złotych. Otrzymasz strategie, metody, triki, skrypty, schematy – wszystko w jednym miejscu. 

Obecnie trwa przedsprzedaż książki, co znaczy, że kupując TERAZ swój egzemplarz otrzymujesz specjalne bonusy!!! 

Z każdej sprzedanej książki 1 zł idzie na akcję Pajacyk, czyli dożywianie dzieci w polskich szkołach.

Chyba nie chcesz przegapić swojej szansy i czekać, aż jakiś znajomy pochwali się, jak dobrze mu idzie jego biznes online? Chcesz zmienić swoje życie? Zacznij od tego kroku… 
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Autor
Magdalena Pawłowska
- ekspert online marketingu, przedsiębiorca, podcaster (Marketing MasterClass). Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii, m.in. dla jednego z klientów, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni. 

Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce - Mateusza Grzesiaka, a dwie z nich przeprowadziła jako project manager.

Misją Magdaleny jest edukacja polskich przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych, rozwój ich przedsiębiorstw oraz polskiej gospodarki. 
FAQ
1. Czy wysyłamy książkę poza Polskę? 
Tak, wysyłamy książkę na terenie Europy. Koszt przesyłki to 22 zł - zostanie doliczony przy zamówieniu - zostaniesz poproszony
o potwierdzenie tego kosztu. 

Jedna Kampania Do Wolności @ 2017 - Launch Valley Ltd Magdalena Pawłowska